Logo

Лазерна різка металу

Лазерне різання металу – сучасний та прогресивний спосіб розкрою листового металу, який заснований на використанні в якості робочого інструменту вузько направленого лазерного променю із заданою потужністю.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС

Лазерний промінь якісно, з високою точністю (до 5 мікрон) виконує розкрій складних геометричних форм, як на будь-якій поверхні, так і в об’ємних виробах. Різання відбувається за рахунок концентрації та фокусування великої кількості теплової енергії на певній ділянці металу, у результаті чого метал закипає, випаровується та «видувається» робочими газами. Площа термічного впливу незначна, а ширина різу складає не більше 0,2 мм, що дозволяє досягти високої точності розкрою металевих листів. Задані параметри передаються лазерній голівці, якою управляє комп`ютер, завдяки чому з листа металу вирізаються деталі різноманітної форми з гарантованою високою точністю.

Лазером ріжеться більшість конструкційних, інструментальних та легованих сталей, нержавіючі сталі, алюміній, титан, тощо.

МИ ПРОПОНУЄМО:

Для лазерного різання металу ми використовуємо найсучасніші станки світового лідера у виробництві подібного обладнання, японської компанії AMADA. Станки обладнані системою програмного управління – ЧПУ та СО2 лазером, що надає можливість обробляти деталі максимально точно з гарантовано високою якістю різу та кромки готової деталі, що отримується.

Технічні характеристики станка:

  • Розмір столу: 1250 х 2500 мм;
  • Точність позиціонування за осями: ± 0,1 мм;
  • Види обробки: лазерна різка, лазерне гравіювання, лазерна керновка;

Максимальна товщина металу, що розрізається:

  • Чорні (конструкційні) сталі — 10 мм;
  • Нержавіючі, жароміцні сталі — 6 мм;
  • Алюміній та сплави на його основі — 6 мм;

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ІЗ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ МЕТАЛУ

Ми пропонуємо виготовити деталі з матеріалу замовника і тільки, якщо є замовлення великої партії деталей, ми можемо допомогти замовнику, самостійно закупивши матеріали.

Для замовлення послуги лазерного різання металу нам потрібні креслення деталей. Формат креслення – DXF. У кресленні повинен бути тільки контур деталі, що потрібно вирізати у масштабі 1:1.

На кожну деталь потрібен окремий файл, бажано з вказанням найменування деталі, матеріалу, товщини та кількості деталей.

НАДІСЛАТИ КРЕСЛЕННЯ

Заявки на замовлення послуги лазерного різання металу з усією необхідною супроводжуючою інформацією можна надіслати на електронну пошту:

sale@add-energy.com

ЗВ’ЗОК З ВІДДІЛОМ ПРОДАЖУ

За додатковою інформацією Ви можете звернутися у відділ продажу за телефонами:

+38(067)-620-07-20
+38(044)-239-29-79
+38(044)-239-29-76
+38(044)-407-27-20

Вартість послуг з лазерної різки металу складається з багатьох параметрів та залежить від об`єму замовлення, складності робіт, які потрібно виконати, а також терміну за який потрібно виконати замовлення.

Для підрахунку вартості послуг замовнику потрібно надати 3D модель деталі, що потрібно виготовити, у інженерних графічних редакторах (SolidWorks, Autodesk Inventor, КОМПАС 3D, тощо).

ПОСЛУГИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ З РІЗАННЯ МЕТАЛУ

Сталь, 10мм, Кисень
Нержавійка, 5мм, АЗОТ
Алюміній, 5мм, АЗОТ
Сталь, 3мм, Кислород
Повітря Алюміній, 2мм
Нержавійка, 1,5мм