Logo

Порошкове фарбування металу

ТОВ «НВП «АДД-Енергія» надає послуги з порошкового фарбування металу.

Порошкове фарбування – це сучасна та досить ефективна технологія обробки металу, під час якої відбувається покриття металевих виробів спеціальною фарбою з смоли, пігментів та різних добавок. Порошкова фарба нанесена електростатичним методом, створює надійний зовнішній шар, що допомагає зберегти та продовжити термін служби металевого виробу. Наносяться порошкові фарби на будь-які вироби з металів і металоконструкції.

Першим з етапів технологічного процесу є очистка деталі хімічними та механічними способами. Наступний етап – заведення металоконструкції у спеціальну камеру, у якій заряджені частинки порошкової фарби налипають до поверхні металоконструкції, а під час нагрівання до температури від 140 до 200о – запікаються. Охолоджена металоконструкція перевіряється на предмет нерівностей покриття, тріщин, тощо.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ІЗ ПОРОШКОВОЇ ПОКРАСКИ МЕТАЛУ

НАДІСЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Надіслати замовлення електронною поштою на адресу:

sale@add-energy.com

залишивши у листі своє ім`я та номер телефону для зв`язку. Ми обов`язково зв`яжемося з Вами для з’ясування, більш детально, подробиць замовлення та Ваших побажань щодо й ого виконання.

ЗВ’ЗОК З ВИРОБНИЦТВОМ

Телефони для зв`язку з виробництвом:

+38 (067)-620-07-20
+38 (044)-239-29-79
+38 (044)-239-29-76
+38 (044)-407-27-20