Logo

Виготовлення металоконструкцій

Конструкції, виготовлені з металу, оточують нас у повсякденному житті буквально всюди: огорожі різної форми і призначення, пандуси і подіуми, деталі вхідних груп і каркаси сходів, навіси і козирки, різноманітні рекламні конструкції, декоративні вироби і малі архітектурні форми. Найчастіше, ми навіть не замислюємося над тим, як зроблена та чи інша конструкція і скільки праці вкладено у реалізацію задуму клієнта.

Металоконструкції дозволяють в точності відтворити задуману дизайнером форму. Легкі і міцні вони можуть бути виготовлені зі сталі або алюмінію, зварні або зібрані за допомогою кріпильних елементів, стандартні або нестандартні.

Нестандартні металоконструкції на замовлення виробляються за розмірами замовника на основі готової проектної документації. Також можливо виготовити нестандартні металоконструкції за технічним завданням, або попередніми ескізами. У цьому випадку спочатку буде проводитися розрахунок і детально розроблятися сам проект. АДД-Енергія надає послуги з проектування нестандартних металоконструкцій та реалізує ці проекти у життя.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЮ?

НАДІСЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Надіслати замовлення електронною поштою на адресу:

sale@add-energy.com

залишивши у листі своє ім`я та номер телефону для зв`язку. Ми обов`язково зв`яжемося з Вами для з’ясування, більш детально, подробиць замовлення та Ваших побажань щодо його виконання.

ЗВ’ЗОК З ВИРОБНИЦТВОМ

Телефони для зв`язку з виробництвом:

+38 (067)-620-07-20
+38 (044)-239-29-79
+38 (044)-239-29-76
+38 (044)-407-27-20