Автоматизація обліку енергоресурсів

Розвиток цивілізації тісно пов`язаний з питаннями виробництва та споживання енергоресурсів. Використання енергетичних ресурсів підштовхує людство до розвитку, а людство, в свою чергу, працює над пошуком нових джерел енергії.

На сьогоднішній день використовуються різноманітні енергетичні джерела. Сьогодні немає такої сфери діяльності людини, у якій би не відбувалось споживання різних енергоресурсів у тому чи іншому вигляді. Загальносвітова статистика свідчить про тенденцію до зростання споживання енергоресурсів з кожним роком і тому зростає необхідність у підвищенні культури споживання та розвитку обслуговування систем обліку для підвищення рівня якості обліку енергоресурсів з одночасним зниженням витрат.

Головними завданнями у даному питанні є:

  • Зниження рівня залучення людини – автоматизація (праця контролерів та інспекторів);
  • Створення можливості контролювати власні витрати та формувати баланс витрат на майбутнє;
  • Можливість зведення інформації з обліку споживання енергоресурсів в один центр;
  • Можливість економити витрати на енергоресурси.

ТОВ «АДД-ЕНЕРГІЯ» працює в сфері автоматизації обліку енергоресурсів вже більше 20 років та займає провідні позиції на вітчизняному ринку.

Сучасні рішення та технології з автоматизації обліку енергоресурсів, що пропонує наша компанія, дозволяють економити витрати на облік, своєчасно виявляти крадіжки та будувати різні аналітичні звіти. Сучасне програмне забезпечення та обладнання дозволяє виготовляти пристрої обліку таких енергоресурсів, як електроенергія та вода. Висока кваліфікація спеціалістів та виробничі потужності підприємства дають можливість постійно вдосконалювати дані системи обліку.

Компанія «АДД-Енергія» володіє великим досвідом у створенні та впровадженні ADDAX IMS – автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи на базі обладнання виробництва АДД-Енергія, що дозволяє дистанційно вести облік споживання електроенергії та води і керувати витратами. Реалізація проектів з автоматизації у житловому секторі та на різноманітних виробництвах дозволять, перш за все, економити енергоресурси, а потужним підприємствам та звичайним домогосподарствам – раціонально споживати енергоресурси та контролювати витрати.