Виставка ELECTRO INSTALL 2019 – підводимо підсумки

Cтенд ТОВ «АДД-Енергія» відвідали близько 1000 відвідувачів, що свідчить про неабияку зацікавленість продукцією та послугами «АДД-Енергія».
Пожвавлений інтерес у відвідувачів викликало щитове обладнання, яке було представлено такими одиницями товарного асортименту, як Корпус щита поверхового ЩЕ, Ящики обліку та розподілення ЯОРн та щит розподільчий наружний ЩРн. Слід відзначити, що дана продукція власного виробництва під торговою маркою KIM позитивно зарекомендувала себе на ринку, а найбільше цікавили людей конструкції виготовлені за індивідуальними кресленнями замовників, зокрема ЩЕ. Приємно було почути схвальні відгуки відносно продукції від постійних замовників. На наступний період розвитку компанії планується розширення номенклатури новими позиціями ЩЕ, ЯОРн та ЩРн, з урахуванням усіх побажань замовників.
Також привернули увагу лічильники виробництва АДД-Енергія однофазні, які цього року вперше було представлено широкому загалу, адже лінію з виробництва лічильників було запущено якраз перед початком виставки.
Відвідувачів стенду цікавило чи системні лічильники ми представляємо загальній увазі? Так, справді, Лічильник може працювати як автономно, так і в складі системи обліку ADDAX IMS. У разі роботи в складі системи дані з лічильника автоматично передаються на маршрутизатор RTR 8 (за розкладом/ запитом) через PLC-модем. З маршрутизатора дані надходять на сервер постачальника.
Найближчим часом планується запуск лінії 3-фазних лічильників.
Електромонтажні послуги компанії теж неабияк цікавили відвідувачів і це є свідченням того що 25 років роботи на ринку, уважне ставлення до будь-якого замовника, Сертифіковані матеріали і обладнання не залишились не поміченими та по заслугам були оцінені нашими споживачами.
Нові горизонти розвитку нашої компанії уже відкриваються і пов`язані вони будуть у подальшому задоволенні потреб широкого кола споживачів усіх галузей господарства України.