Про нас

Компанія «АДД-Енергія» працює у сфері автоматизації обліку енергоресурсів з 1999 року. Ми були піонерами та залишаємось першими.

«АДД-Енергія», за 20-річний шлях розвитку, глибинного аналізу потреб споживачів та пошуку шляхів їх задоволення, удосконалення своєї діяльності та глобального перетворення у високотехнологічну компанію, зробило багато вкладень у прогресивні, наукомісткі технології. І сьогодні ми готові запропонувати готові рішення будь-якої технічної складності в обслуговуванні клієнтів різноманітних рівнів.

20 РОКІВ НА РИНКУ

Головним завданням, рішенню якого «АДД-Енергія» присвятила довгі роки і яке є актуальними сьогодні формулюється так:

Забезпечення впровадження якісних рішень з автоматизації обліку та управління енергоресурсами з з одночасним зниженням втрат і отримання вагомої економії енергоресурсів».

Чуйно та уважно відгукуючись на запити сучасного ринку засобів обліку енергоресурсів, збільшенню їх частки в економіці України, спеціалісти нашої компанії застосовують нові комплексні підходи для вирішення цього основного завдання. Тому підтвердження більш ніж 1 000 000 впроваджених систем енергообліку в Україні , які забезпечують автоматизований облік/контроль та енергоменеджмент електроенергії на базі технології ADDAX IMS.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вам інтегровану систему нового покоління ADDAX IMS версії 8.0, яка допоможе вирішити наступні завдання:

  • Автоматизований облік споживання електроенергії кінцевими споживачами на базі лічильників типу AD11 та AD13
  • Автоматизований збір даних з лічильників води, газу, обладнаних імпульсними виходами, лічильників тепла.

У всіх вищезазначених рішеннях використовується єдина технологія ADDAX, уся інформація з засобів обліку передається по силових лініях 0,4 кВ на базі відкритих протоколів Prime та G3 PLC.

Застосування сучасних технологій, передача інформації та керуючих сигналів по лініях силової мережі, дозволяє нам запропонувати інтегровані рішення з обліку та управлінню споживанням енергоресурсів, які за своїми ціновими показниками значно випереджують більшість аналогів, що існують на ринку.

Ми покладаємось на власну потужну матеріально-технічну базу, складські та логістичні комплекси.

МИ ПИШАЄМОСЬ

  • Досвідченим кадровим конструкторським складом
  • Власними лабораторіями з тестування продукції
  • Роботою власного сервісного центру з гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції

Наше життєве кредо – запропонувати споживачу краще рішення, яке засноване на самих сучасних технологічних досягненнях.