questions

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ СИСТЕМА ADDAX IMS І ЯКЕ ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ?

Це сучасна автоматизована система для віддаленого обліку та управління споживанням різних видів ресурсів (електроенергія, вода, тепло, газ). Система складається з трьох рівнів. Верхній рівень - збір, зберігання і обробка даних з деякими елементами управління. Середній рівень - обладнання для забезпечення обміну даними з точками обліку. Нижній рівень - абонентське обладнання, встановлене безпосередньо в точках обліку і контролю.

Система підтримує широкий діапазон послуг: облік за часом і профілем навантаження, контролю навантаження, управління попитом, контроль дисбалансу.

Read more

ЯКИЙ ПРИНЦИП ВИКОРИСТАННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ АДД-ЕНЕРГІЯ

Наші лічильники є системними приладами, які використовуються для побудови автоматизованої системи обліку електроенергії PLS. Лічильники для передачі даних до маршрутизатора використовують технологію PLC.

PLC (Power Line Communication) — це технологія передачі інформації по існуючих електричних мережах.

Маршрутизатор збирає данні з усіх лічильників та передає їх на верхній рівень (в центр збору інформації) за заданим розкладом, використовуючи один з каналів зв`язку (GPRS, Ethernet). Крім транзиту даних маршрутизатор виконує наступні функції:

• Синхронізація часу в мережі;

• Автоматичне визначення усіх пристроїв системи;

• Зберігання даних до моменту завершення часу їх актуальності;

• Передача інформації на лічильники (управління реле, параметризація, тощо)

Зв`язок маршрутизатора з віддаленими лічильниками, в наслідок довжини та зашумленості магістралі може виявитися неможливою. Такі лічильники напряму «невидимі» для маршрутизатора. У зв`язку з цим обмін даними між маршрутизатором та лічильниками організовано за принципом багаторівневої адресації. Усі пристрої ADDAX IMS підтримують функцію ретрансляції сигналу, яка здійснюється вбудовуваними PLC-модемами.

Лічильники АДД-Енергія збирають та передають інформацію про споживання/генерацію електроенергії використовуючи електромережу та технологію PLC. В зв`язку з цим обмін даними між маршрутизатором та лічильниками організовується за принципом багаторівневої адресації. Усі пристрої ADDAX IMS підтримують функцію ретрансляції сигналу, яка здійснюється вбудовуваними PLC –модемами.

Усі лічильники в магістралі розділяються на рівні доступи. В нульовий рівень доступу входять лічильники, з якими маршрутизатор встановлює зв`язок напряму, в перший рівень входять лічильники, зв`язок з якими маршрутизатор підтримує через лічильники нульового рівня і так далі. Допускається не більше семи рівнів доступу.

Максимальна довжина ділянки ретрансляції становить 350 м, відповідно довжина усієї лінії не може перевищувати 350х7=2450 м. Якщо в лінії нема ВЧ-перешкод, ділянку ретрансляції можна подовжити і навпаки, якщо є значимі шуми, ділянка та довжина усієї лінії скорочуються.

Головною перевагою технології PLC є те, що вона не вимагає прокладання додаткового кабелю, при цьому можна керувати всіма пристроями, які живляться від електромережі.

Read more

ЯК ПЕРЕКОНАТИСЬ, ЩО ЛІЧИЛЬНИК СПРАВДІ НЕ ПРАЦЮЄ

Увага! Важлива інформація!

Перед тим як відправити лічильник в ремонт, переконайтесь у тому що ЛІЧИЛЬНИК СПРАВДІ НЕ ПРАЦЮЄ. Якщо напруга є, а лічильник не працює, - можливо у Вас відключене реле, - потрібно переглянути стан реле на дисплеї лічильника!

Можливо Ви помилково відключили силове реле лічильника. У цьому випадку необхідно просто натиснути на кнопку реле та потримати 7-10 секунд для включення.

Read more

ЯК ЗМІНЮЮТЬСЯ ДИСПЛЕЇ ЛІЧИЛЬНИКІВ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД МОДЕЛІ

Зверніть увагу, що кількість інформації, що можливо вивести на екран дисплея може змінюватись в залежності від моделі чи типу лічильника, відповідно можуть змінюватися види дисплеїв.

Read more

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПРАВИЛЬНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

Електролічильники, виробництва АДД-Енергія призначені для обліку як споживання електроенергії, так і генерації, так званий «зелений тариф». Тому, просимо Вас звертати увагу на вірність виконання підключення електролічильника до мережі. Так як, при зміні місцями вхідних та вихідних проводів, лічильник буде рахувати електроенергію в реєстрі «генерація», а в реєстрі «споживання» — буде- 0.

Тому, звертайте увагу на правильність підключенні лічильника, на схему підключення, яка зображена на лицьовій стороні лічильника (позначена червоним квадратиком).

Рекомендуємо уважно вивчати документацію при підключенні лічильників!

Read more