Служба ремонту

Компанія «АДД-ЕНЕРГІЯ» проводить сервісний ремонт лічильників та гарантує відповідність лічильника вимогам ДСТУ EN 62052-11, ДСТУ EN 62053-21, за умов дотримання  правил монтажу, експлуатації, транспортування та зберігання.

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ В РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ

Вимоги до зовнішнього виду приладу:
– прилади приймаються в ремонт чистими (незабрудненими);
– прилади надаються в ремонт з паспортом;
– прилади приймаються в ремонт без клемної кришки.

Під час передачі лічильника в ремонт вказати в супровідному документі причину відправлення в ремонт.

Залишити свої побажання щодо ремонту та додаткових послуг (чи потрібно виготовлення дубліката паспорта, проведення конфігурації, надання акту ремонту, тощо).

Залишити свої контактні данні.

ПРАВИЛА ГАРАНТІЙНОГО ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНОГО РЕМОНТУ

Ми гарантуємо відповідність лічильника вимогам ДСТУ EN 62052-11, ДСТУ EN 62053-21, за умов дотримання правил монтажу, експлуатації, транспортування та зберігання.

Гарантійний термін експлуатації – 36 місяців з дня введення в експлуатацію. Гарантійний термін зберігання після продажу не більше 6 місяців.

Ремонт лічильників, який передбачає розкриття корпусу, заміну електронних компонентів, проводиться тільки підприємствами, які мають відповідні повноваження, надані виробником. Протягом зазначених гарантійних термінів сервісний центр проводить гарантійний ремонт лічильників або їх заміну (у випадку коли ремонт не можливий). Гарантійний термін експлуатації лічильника збільшується на час знаходження в ремонті. Лічильники приймаються в ремонт за письмовим зверненням споживача тільки з паспортом з заповненою таблицею «Відмітки про рух лічильника при експлуатації» та має бути очищеним від бруду та пилу та не повинен на собі містити частини монтажних кріплень( кабелів, проводів, саморізів тощо.)

Право на гарантійне обслуговування втрачається у випадках:

– відсутності (пошкодженні) пломб виробника;

– наявності слідів механічного або термічного зовнішнього пошкодження;

– пошкодження, викликані попаданням в середину виробу сторонніх предметів, рідин, комах, тощо;

– порушення правил транспортування, зберігання, монтажу і (або) умов експлуатації, та визначається нашими співробітниками після прийому в ремонт та проведення технічного аналізу.

Ремонт проводиться в термін не більше 45 робочих днів від надходження приладу в сервісну службу та визначення його типу (гарантійний чи не гарантійний). У разі відсутності запасних частин ремонт може бути подовжений на термін їх надходження.

Гарантія на виконані роботи та замінені запчастини становить 6 місяців

По закінченню ремонтних або сервісних робіт лічильника проводиться позачергова повірка про що ставляться відповідні відмітки у паспорт. У разі відсутності паспорта на нього виписується дублікат, а відмітки про метрологічну повірку ставляться у свідоцтві на повірку.

ВІДПРАВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ В РЕМОНТ

Прилади доставляються в сервісний центр самостійно, або ж НП. За умови гарантійного терміну, що не стік – доставка відбувається коштом компаніїї. Якщо гарантійний термін закінчився – власним коштом замовника на адресу сервісного центру ТОВ «НВП «АДД-Енергія»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПРАВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ З РЕМОНТУ

Відправка приладів з ремонту здійснюється НП на вказану адресу.

ГРАФІК РОБОТИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ:

Пн. 9:00-18:00
Вт. 9:00-18:00
Ср. 9:00-18:00
Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-18:00
Сб. вихідний
Нд. вихідний

АДРЕСА СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ:

03148, м. Київ, вул. Жмеринська, 2-б
Тел.: +38(067)406-61-21
Тел.: +38(067)406-61-71

е-mail:sale@add-energy.com
service@add-energy.com